Patalpų dezinfekavimo paslaugas

2023 01 15

Esame licencijuota dezinfekcijos paslaugas teikianti įmonė ir savo paslaugas teikdami nuolatos ieškome geriausio ir efektyviausio sprendimo. Todėl įsigijome naują patalpų dezinfekcijai skirtą mobilų įrenginį – DEZIFOG. Šis dūmų generavimo įrenginys yra patvirtintas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos. Tai unikali sistema, kuri yra iki 1700 kartų efektyvesnė nei paprasta purškiama dezinfekcinė priemonė ir yra ypač veiksminga, o patalpos dezinfekuojamos per itin trumpą laiko tarpą.

Panaudojimo galimybės:
• Mobili dezinfekcija, viešasis transportas, automobiliai.
• Medicinos įstaigos.
• Parduotuvės, viešojo maitinimo įstaigos.
• Mokymo įstaigos, darželiai.
• Sporto klubai.
• Viešos erdvės, stotys, savivaldybės objektai.
• Gamybinės patalpos, biurai.

Dezinfekciją galima atlikti biuruose, privačiuose namuose, medicinos įstaigose, parduotuvėse, sporto klubuose, pokylių salėse, prieš renginius ar po jų, gamybinėse patalpose, sandėliuose, mokymo įstaigose, taip pat galima dezinfekuoti autobusus, automobilius ar bet kurias kitas uždaras patalpas. Teikiame tiek vienkartines dezinfekavimo paslaugas tiek reguliarias intervalais.

Dezinfekcijos kaina priklauso nuo to kur yra patalpos, mieste ar rajone, kokia jų kvadratūra ir tūris, bei kiek yra atskirų patalpų, kambarių. Kiekvienu kartu susisiekus su atsakingu darbuotoju bus išsiaiškintos visos detalės ir bus paskaičiuota dezinfekcijos kaina.

Orientacinės kainos:
Dezinfekuoti 35-45 m2, 2 kambarių butą kainuoja apie 65-75€;
Dezinfekuoti 5 aukštų, 3 laiptinių daugiabučio namo visas laiptines kainuoja apie 75-85€;
Dezinfekuoti vieną 100m2 gamybinę patalpą kainuoja apie 90-100€.

Savivaldybės įmonė Telšių butų ūkis, Visuomenės sveikatos priežiūros veiklos licencijos Nr. VSL-790, išduota 2020-03-24 d.,

Dėl dezinfekcijos paslaugų galite kreiptis bendruoju įmonės telefonu +370 444 60320, el. p. info@tbukis.lt, https://www.facebook.com/tbukis

Greitas, efektyvus ir saugus būdas dezinfekuoti paviršius.

Reklaminį vaizdo įrašą galite peržiūrėti Youtube: https://youtu.be/EC85gqO7QJc
Pranešimas Facebook: https://fb.watch/2R5r_8KKBT/

Susisiekite su mumis