SAVIVALDYBĖS ĮMONĖ TELŠIŲ BUTŲ ŪKIS DEZINFEKUOJA DAUGIABUČIŲ NAMŲ LAIPTINES

2020 03 20

Dėl besikeičiančios epidemiologinės situacijos, kurią kelia koronaviruso paplitimo grėsmė, Aplinkos ministerija primygtinai ragina daugiabučių namų administratorius ir pačius gyventojus imtis priemonių šiai grėsmei mažinti. Viena iš užtvarų užkratui plisti – laiptinių dezinfekcija. Daugiabučių namų laiptines dezinfekuoti pradėjome kovo 18 d.. Kasdien dirba trys darbuotojų brigados. Pirmiausia dezinfekuojami Savivaldybės įmonės Telšių butų ūkio administruojami daugiabučiai namai – jų yra 55.

Iki šiandienos darbo dienos pabaigos bus dezinfekuotos 52 daugiabučio namo laiptinės. Iš mūsų įmonės administruojamų namų 2 daugiabučiai namai yra nuosavo namo tipo ir neturi bendro naudojimo laiptinės, turi atskirus įėjimus į butus, todėl dezinfekuoti netikslinga. O taip pat 1 daugiabučio namo gyventojai atsisakė, kad dezinfekcija būtų atlikta nes laiptines prižiūri ir dezinfekuoja patys.

Grindys yra išpurškiamos dezinfekciniu skysčiu 0,1% natrio hipochloritu (naudojamas 5% koncentracijos buitinis baliklis ir skiedžiamas santykiu 1:50). Paviršius, kuriuos gali sugadinti natrio hipochloritas (durų rankenos, turėklai, jungtukai, pašto dėžučių liečiamos vietos) valomos 70% koncentracijos etanoliu.

Jei prireiks Savivaldybės įmonė Telšių butų ūkis nuo kitos savaitės galės padėti dezinfekuoti ir likusius daugiabučius namus kuriuos administruoja patys gyventojai.

Namų bendrijų pirmininkai dėl dezinfekavimo kviečiami skambinti į Savivaldybės įmonę Telšių butų ūkį bendruoju tel. Nr. 8 444 60320, 8 655 10836 arba kreiptis į įmonės direktorių Adomą Domarką tel. Nr. 8 655 48983.

Nuoroda į laiptinės grindų dezinfekavimo proceso vaizdo įraša galite rasti mūsų Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/tbukis/videos/206233427332046/

Susisiekite su mumis